Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
strona główna   › powiadom znajomego   › dodaj do ulubionych   › mapa strony  

Chemia LublinChemia LublinChemia LublinChemia Lublin

Sonda

Odpowiedz nam na pytanie,
Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne
www.gospodarka.lublin.eu

SPRZEDAŻ DETALICZNA » SKLEP CHEMICZNY

Sklep Chemiczny miszczący się przy ul. Chemicznej 7 w Lublinie wyróżnia się bogatą ofertą produktów chemii gospodarczej niezbędnych do prowadzenia gospodarstwa domowego oraz budynków użyteczności publicznej.

W ofercie placówki znajdują się:

 

- folie aluminiowe, papiery do pieczenia, worki na śmieci, druciaki, gąbki - kąpielowe, do masażu, samochodowe, do naczyń, do ścian, ceraty stołowe, naczynia jednorazowe, chlebaki, koszyki, pojemniki kuchenne, suszarki do naczyń i wiele innych

- środki do zadań specjalnych (odplamiacze, odkamieniacze, odwapniacze, odrdzewiacze, wybielacze, do udrażniania rur, do czyszczenia nagrobków, do pielęgnacji wyrobów ze skóry, do czyszczenia i ochrony mebli, do czyszczenia dywanów, środki owadobójcze)

- szeroka oferta proszków do prania, płynów do prania i płukania, krochmali

- kosmetyki (mydła, balsamy, kremy, dezodoranty, żele pod prysznic, pasty do zębów, itp.)

- płyny do czyszczenia, pielęgnacji i ochrony podłóg, do okien, do mycia lodówek, czyszczenia tłustych powierzchni, do przypaleń, pasty BHP oraz odświeżacze powietrza

- kwas solny, soda kaustyczna, fosforan trójsodowy, kwas mrówkowy, chlorek wapnia, a także znicze, rozcieńczalniki, beczki plastikowe, wiadra oraz różne formy opakowań.

Posiadamy w ofercie produkty jakich nie kupisz już w żadnym markecie, takie jak beczki na kapustę czy kanistry. Współpracujemy z wieloma organizacjami na terenie województwa lubelskiego, między innymi: szkoły, spółdzielnie, urzędy oraz inne przedsiębiorstwa. Oferujemy również darmowy transport przy większych zamówieniach.

Zapraszamy klientów indywidualnych oraz instytucje.
Nie stój w kolejkach - kupuj po niskich cenach w dobrze zaopatrzonym sklepie CHEMII LUBLIN S.A.


Sklep Firmowy nr 10
Lublin, ul. Chemiczna 7
tel. 81 748 85 38
pon.-pt 8 - 17, soboty 9 - 13  
   
  

Wyświetl większą mapę


do góry strony 
chemia lublinchemia lublinchemia lublinchemia lublinchemia lublinchemia lublin
STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | OFERTA | SPRZEDAŻ HURTOWA | SPRZEDAŻ DETALICZNA | OBSŁUGA INWESTYCJI | PROMOCJE | KONTAKT