Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
strona główna   › powiadom znajomego   › dodaj do ulubionych   › mapa strony  

Chemia LublinChemia LublinChemia Lublin

Sonda

Odpowiedz nam na pytanie,
Skąd wiesz o naszej firmie?
z plakatu
od znajomych
z ulotki
z internetu
inne
www.gospodarka.lublin.eu

Chemia Lublin - Strona główna


Przedsiębiorstwo Handlowe „CHEMIA LUBLIN” S.A. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej PPG Industries - światowego lidera na rynku farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych.
Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną wszelkiego rodzaju farb i lakierów, przyborów i akcesoriów malarskich, chemii budowlanej, materiałów ogólnobudowlanych, płytek ceramicznych oraz wyrobów z tworzyw sztucznych i gumy.
CHEMIA LUBLIN S.A. posiada w swoim portfolio takie znane marki jak Dekoral, Domalux, Drewnochron, Cieszynka, Dekoral Professional, Dekoral Gold, Sigma, Malfarb oraz Bondex. Ponadto jesteśmy głównym dystrybutorem w województwie lubelskim produktów znanych firm i marek: DEN BRAVEN, KREISEL, ROBELIT, CEKOL, KAEM, ANSER, DRAGON, INCHEM, AKSIL i CHEMSTAL.
Sprzedaż hurtową prowadzimy poprzez nasze hurtownie w Lublinie, Zamościu i Międzyrzecu Podlaskim. Oferujemy naszym klientom atrakcyjne warunki współpracy oraz obsługę logistyczną.
Podstawą działalności detalicznej jest nowoczesna i profesjonalna sieć sklepów Studio Dekoral, w których ofercie jest szeroki asortyment materiałów do wykończenia wnętrz. Nasze placówki znajdują się w Lublinie, Chełmie, Garwolinie, Krasnymstawie, Międzyrzecu Podlaskim, Łęcznej, Bychawie, Tomaszowie Lubelskim, Rykach, Włodawie i Radzyniu Podlaskim.
Przy ul. Chemicznej 7 w Lublinie znajduje się Centrum Dekoral Professional. Prowadzimy tam sprzedaż farb i lakierów, a także produktów ogólnobudowlanych, tworzyw sztucznych oraz płytek ceramicznych. Zapraszamy klientów indywidualnych jak również firmy remontowo-budowlane, w związku z obsługą
więcej »


Aktualności

Chemia Lublin
5 podstawowych zasad zabezpieczenia drewna.

Drewno jest bardzo lekkim, ale wytrzymałym materiałem budulcowym. Stosuje się go zarówno jako materiał konstrukcyjny jak i wykończeniowy. Z drewna można wytwarzać meble, dachy a nawet zabawki....

więcej »

wszystkie aktualności | archiwum
chemia lublinchemia lublinchemia lublinchemia lublinchemia lublinchemia lublin
STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | OFERTA | SPRZEDAŻ HURTOWA | SPRZEDAŻ DETALICZNA | OBSŁUGA INWESTYCJI | PROMOCJE | KONTAKT